Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşın.

İlk kurulum tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.
Sadece ilk kurulum ÜCRETSİZDİR.Daha sonra yeniden kurulum gerektiren işlemler ÜCRETLİDİR.
Sistemlerimiz ASP.Net tabanlı olduğu içn Windows Web Hosting kullanmalısınız. .Sunucunuzda MSSQL veritabanı altyapısı bulunmalıdır.
Talep eden müşterilerimize teknik destek sağlıyoruz gerekli yönlendirmelereden sonra e-ticaret veya kurumsal yazılımını kurulmuş olarak hizmet sağlıyoruz
Yazılımlarımız açık kaynak kodlu değildir.Sebebi yazılımın kopyalanmasının ve izinsiz olarak dağıtılmasının önüne geçmektir.
1 yıl boyunca mail veya telefon üzerinden teknik destek sağlıyoruz.
Evet, yazılımı kendinize ait sunucu/hosting hesabınızda kullanabilirsiniz.Yazılım alan adınıza (siteadi.com) lisanslanmış ve dosyalar şifrelenmiş olarak kurulup teslim edilmektedir.Dosya güvenliği tamamen size aittir.Yazılım sorunsuz olarak teslim edildikten sonra, yazılımda oluşabilecek dosya kaybı veya herhangi bir problemden sorumlu değildir.
Yazılım belirteceğiniz alan adına (siteadi.com) lisanslanmaktadır.Belirtmiş olduğunuz alan adından (siteadi.com) farklı bir alan adında kullanamazsınız.Kullanmak isterseniz, yeni lisans satın almalısınız.
Satın alınan lisans, daha sonradan herhangi bir nedenden ötürü taşınamaz ve iptal edilemez.Bu nedenle alan adınızı karar verirken iyi düşünmelisiniz.Alan adı değişikliğinde yazılımı kullanamazsınız.Yeni bir lisans satın almalısınız.
Evet.Hazırlatmış olduğunuz PSD tasarımları yada CSS & HTML şablonları ek ücret karşılığında yazılımlarımıza entegre edebiliriz.