Dijital ortamdaki mağazanız için en güvenilir adres. E-Ticaret site tasarımlarımızla 7 gün 24 saat kapanmayacak mağazanızı dijital ortama açıyoruz.

Günümüz dünyasında küçük –büyük tüm işletmeler sabit mağazadaki satışla yetinmek yerine aynı mağazayı dijital ortama taşıyor. Pazarlama ağınızın genişlemesini sağlayacak, istediğiniz ödeme seçeneğinin entegre edildiği, kolay yönetim paneli olan özel filtrelerle güvenli alışveriş yapılabilecek e ticaret site tasarımları yapıyoruz. Yazılımsal olarak hatasız, tasarım olarak da kullanıcı dostu özellikleri ön plana çıkardığımız e-ticaret sitelerimiz, firmanızın dijital mağazasının kapılarını açmasını sağlayacak. İstediğiniz güncellemeleri yazılım bilen birine ihtiyaç duymadan kolay yönetim paneli ile kolayca sağlayabileceğiniz sanal marketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz Ödeme Seçeneği

Sizin için tasarlayacağımız e-ticaret site tasarımlarında istediğiniz her ödeme şeklini eklemek mümkün. İsterseniz kapıda ödeme, ister kredi kartı ister havale isterseniz hepsini birden ekleyerek kullanıcılar için seçenekleri arttırın. Firmanıza güç katacak ve internetin hareketli caddelerinde en dikkat çeken mağaza olmanızı sağlayacak e-ticaret tasarımları yaparak dünya pazarını girmenizi sağlıyoruz.

Yönetim Paneli

Profesyonel web tasarımın en önemli göstergelerinden biri olan kolay yönetim panelimiz sayesinde istediğiniz güncellemeleri anında kendiniz yapabileceksiniz. Web sitenizi yönetebilmenizi sağlayan paneller ile illa yazılım bilmenize gerek kalmadı. Web sitenizin tesliminde vereceğimiz kısa eğitimlerle yönetim paneline giriş yapabilecek anlık güncellemeler yapabilecek, aktif olarak kampanya, indirim düzenleyebilirsiniz.