İşletmeniz kuruldu, peki ya web siteniz? İşletmenizin kurumsallığını yansıtacak, dijital dünyanın kapılarını aralayacağınız kurumsal, yönetilebilir ve inovatif web tasarımlar için Aktif Tasarım olarak sizlerin hizmetindeyiz.

İşletmelerinin kurumsal kimliğini yansıtmak, potansiyel müşterilere ulaşabilmek için her firma profesyonel bir web tasarım yaptırma ihtiyaç duyar. Bu aşamada ihtiyacınız olan ise hayal ettiğiniz web tasarımı sağlayacak, bu çalışmayı yaparken işlevselliği ve görsel estetiği de es geçmeyecek bir web tasarım firmasıdır. Aktif Tasarım olarak en yenilikçi tasarımları firmanızın kurumsal kimliğiyle birleştirerek geliştirilebilir, yönetilebilir web tasarımları sunar.

Web tasarımı yaparken Ajans olarak dikkat ettiğimiz birkaç önemli kriter vardır. Web site tasarımında kurumsal web tasarımın yanında mobil uyumlu (responsive) web tasarım olması da çok önemlidir.  Peki yalnızca güzel bir tasarım yeterli mi? Cevabımız tabi ki hayır. Bu tasarımın SEO uyumlu web tasarım olması ve kolayca kullanılabilen yönetim paneline sahip olması bizim için çok önemlidir.

Kurumsal Web Tasarım

İnternetin evlere, iş yerlerine, cafelere hatta avmlere kadar girdiği günümüz dünyasında var olmak isteyen küçük büyük tüm işletmeler kurumsal bir web sitesi tasarımı için çalışmalar yapmaktadır.


İşletmenizi rakiplerinizin arasından sıyırabilmek, farkınızı ortaya koyabilmek için istediğiniz kurumsal web tasarımının profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Web sitenizin renklerinden logoya, kullanılan yazı fontlarına kadar her ayrıntıya dikkat edilmelidir.Aktif Tasarım kurumsallığınızı yansıtacak, doğru kullanıcılara ulaşabileceğiniz, sizi internette temsil edecek sanal işletmeniz için başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Yönetim Paneli

İşletmenizin dijital yüzü profesyonel bir şekilde oluşturuldu, peki bu web sitesinde güncelleme yapmak istediğinizde ne olacak? Bir yazılımcıya mı ihtiyaç duyacaksınız?

Aktif Tasarım olarak hazırladığımız web sitelerinde kullanıcı dostu yönetim panelleri uyguluyoruz. Bu sayede web sitenizi kolayca yönetebiliyor. İstediğiniz anda istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Site sahibine ait bu alana önceden belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir, istediğiniz fotoğraf, video veya içeriği ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hiçbir aracı kuruma veya kişiye ihtiyaç duymadan, sürekli veri girişi yapmak zorunda kalmadan tüm güncellemelerinizi kendiniz yapabilirsiniz.